پسته داریس
خانه / پسته احمد آقایی رفسنجان / قیمت خرید پسته احمد آقایی رفسنجان

قیمت خرید پسته احمد آقایی رفسنجان

قیمت خرید پسته احمد آقایی از رفسنجان متفاوت است که بر می گردد به کیفیت محصول و برعکس خیلی از محصولات کشاورزی قیمت خرید پسته از کشاورز و باغدار خیلی تفاوتی با نرخ شرکت های بازرگانی ندارد.

قیمت خرید پسته حال چه احمد آفایی باشد و چه دیگر ارقام پسته وقتی بازار قیمت آن را تعیین کند یهنی با همان قیمت، خرید می شود در نتیجه هیچ کشاورزی حاضر نیست که محصول خود را با قیمت پایی تری عرضه نماید در نتیجه قیمت خرید پسته چه مستقیم از باغدار باشد و چه از شرکت های بازرگانی دسته اول تفاوت چندانی نمی کند.

حسن و برتری خرید از بازرگانی های پسته این است که آنها علاوه بر تولیدات باغات خود با اکثر کشاورزان در ارتباط بوده و می توانند انواع سفارشات پسته را با کیفیت یکدست تری و همچنین بدون محدودیت تناژی تحویل مشتریان برای فروش در بازار های داخل و خارج دهند.

پسته احمد آقایی رفسنجان از جمله پسته های است که مشتریان زیادی به دنبال تهیه و خرید آن با قیمت مناسب هستند و اکثرا هم این پسته را مشخصات تاپ خود می خواهند، برای این امر راحترین کار این است که آن از خود شهر رفسنجان تهیه نمایند.

 

قیمت خرید پسته آب خندان احمد آقایی

قیمت خرید پسته احمد آقایی آب خندان به انس پسته و همچنین گرم مغز آن بستگی دارد و هر چه انس پایین تر باشد و گرم مغز بالاتر، قیمت خرید آن بیشتر است و همچنین کیفیت بالاتر.

صادرات پسته احمد آقایی آب خندان به دلیل ارزان بودن بشتر به مناطق آسیای مرکزی و همچنین روسیه ارسال می شود، به خصوص میکس طبیعی خندان و آب خندان که هر دو پسته با درصد های مختلف قاطی می شوند.

برای پسته آب خندان احمد آقایی روند تولیدی برای یک کانتینر 25 تنی معمولا بین 15 تا 20 روز طول می کشد و این در صورتی است، که بار احمد آقایی آب خندان در انبار موجود نباشد.

قیمت خرید پسته احمد آقایی اب خندان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پسته احمد آقایی رفسنجان

خرید اینترنتی پسته احمد آقایی رفسنجان

خرید اینترنتی پسته در حال حاضر چگونه انجام می پذیرد؟ رقم احمد آقایی رفسنجان در …