پسته داریس
خانه / پسته شور احمدآقایی / قیمت پسته شور احمدآقایی زعفرانی

قیمت پسته شور احمدآقایی زعفرانی

قیمت پسته شور احمدآقایی بر پایه دو اساس است، که اولین آن نرخ خود پسته خام و دیگری، هزینه طعم دار کرده پسته که شامل نمک و زعفرانی و هزینه کارگری آن.

در قیمت پسته احمدآقایی شور عمده آن مربوط به پسته خام است.

یعنی عمده قیمت پسته طعم دار مربوط به خود خام آن پسته می باشد.

در عام مردم به دلیل تخلف بعضی از آجیل فروشان فکر می کنند، که هزینه طعم در کردن بالاست.

در صورتی که هزینه شور زعفرانی به عنوان لوکس ترین نوع طعم به چند هزار تومان هم نمی رسد.

علاوه بر خود پسته، صادرات مغز پسته احمد آقایی هم خام و هم شور رقم بالایی است و همچنین خود پسته شور احمدآقایی هم در بازار داخل و هم بازار خارج فروش قابل توجهی دارد.

پسته های طعم دار شامل موارد زیادی است، اما معروفان آنها شامل:

  1. پسته شور معمولی
  2. پسته شور زعفرانی
  3. پسته شور آبلیمویی
  4. پسته شور سبزیجاتی

البته دیگر نمونه ها طعم وجود دارند، اما مهمترین آنها اینهاست.

در بازار داخل قیمت پسته احمدآقایی شور بالاست، زیرا خود قیمت پسته خام این رقم بالا بوده.

 

قیمت پسته شور احمدآقایی رفسنجان

قیمت پسته احمدآقایی شور رفسنجان بالاترین نوع این رقم است.

دلیل این هم بر می گردد، به اینکه بهترین نمونه احمد آقایی در این شهر براشت می شود.

شهر رفسنجان چون بهترین نوع پسته احمد آقایی را تولید می کند، پس در نتیجه خرید مستقیم پسته احمد آقایی با قیمت عالی فقط در این شهر اتفاق می افتد.

در زمینه طعم دار کردن، کارخانه های رفسنجان به دلیل آشنایی کامل پسته بهترین ها در این زمینه می باشند.

از مهمترین ارقام برای طعم دار کردن پسته شامل:

  • پسته اکبری
  • پسته کله قوچی
  • پسته احمدآقایی

می باشد که اتفاقا بهترین نوع این ارقام پسته در شهر رفسنجان تولید و عرضه می شود.

خرید پسته شور احمد آقایی نوق

بهترین پسته احمد آقایی در منطقه نوق شهر رفسنجان است و شور شده ی آن بخصوص شور آبلیمویی آن بسیار در میان ایرانی ها و بازار های بین الملل پر طرفدار می باشد.

بازه های انسی این پسته به طور معمول از ۲۲ آغاز و به 30 ختم می شود که بیشنر سایز های درشت آن برای شور قرار می گیرد.

پسته احمد‌آقایی منطقه نوق رفسنجان چون دارای پوسته سفید و مغز قرمز و به اصطلاح ماتیکی است شهرت فراوانی در دنیا پیدا کرده و بیشتر تقاضا ها برای شور هم حول محور این پسته در گردش می باشد.

قیمت پسته شور اکبری اعلا

یکی از بزرگترین رقیبان پسته احمد آقایی برای شور کردن پسته اکبری است و به طور کل مردم  مناطق ایران و اروپا از پسته های کشیده بیشتر استقبال می کنند تا پسته های گرد و پسته اکبری هم چون یک پسته کشیده و لوکس بحساب می آید در گزینه های انتخابی آنها قرار دارد و البته تنها مشکلی که پسته اکبری به نسبت پسته احمد آقایی دارد قیمت بالاتر آن می باشد.

باز همانند پسته احمدآقایی بهترین پسته اکبری هم در مناطق شهر رفسنجان از درخت چیده می شود و از خوصصیات بارز آن می توان به درشت بودن و همجنین میزان درصد بالای توچین آن اشاره نمود که هرکدام به تنهایی قادر هستند کیفیت پسته را به مراتب بالاتر ببرند.

بازه انسی پسته اکبری به طور معمول از 20 شروه و به 28 ختم می شود که البته انس 18 دانه نیز بسیار در بین مشتریان پسته مطرح می باشد.

نکته مهم در مورد پسته اکبری در این است که پوسته آن کدر تر از نوع احمدآقایی می باشد و این باعث می شود که بعضی از مشتریان خارجی استقبال چندانی از نوع اکبری نکنند.

پسته زعفرانی احمد‌آقایی

پسته و عفران از محصولات مهم ایرانی هستند که در سطح دنیا هر دوی آنها را به عنوان و برند نام ایران می شناسند و مخلوط این دو باهم توانسته هویت و ذائقه ایرانی را به دنیا عرضه نمایند.

طعم شور و زعفرانی از طعم های مهم پسته بشمار می رود که به خصوص با ترکیب آن با پسته احمدآقایی منطقه نوق توانسته زیبایی و طعم بینظیری را به پسته ارائه دهد.
نکته مهم اینجاست که طعم زعفرانی که طعم پسته بسیار لوکس محسوب می شود اما با این تفاسیر به قیمت نهایی پسته عدد بالایی  افزوده نمی شود باید مشتریان به این نکته نوجه کنند.

قیمت پسته گلستان و مزمز

قیمت پسته گلستان و مزمز به دلیل اینکه به صورت بسته بندی و طعم دار عرضه می شود قیمت به مراتب بالاتری به خود می گیرد و همچنین به دلیل برند بودن درصدی از این قیمت بابت برند آن مجموعه اضافه می شود.

در هر حال کیفیت پسته های گلستان و مزمز در حد مطلوب بوده و تمامی این شرکت ها سعی بر این دارند که بهترین کیفیت پسته خود را از تولیدکنندگان پسته در مناطق پسته خیز کشور خریداری نمایند.

دی جی کالا هم از جمله شرکتی های هست ک به صورت اینترنتی پسته را بفروش می رسانند و سعی بر این دارد که با قیمت مناسبی تری به نسبت شرکت های ذکر شده پسته را در بازار عرضه نماید.

قیمت پسته طعم دار قوطی و سلفون

قوطی و سلفون از مهمترین بسته بندی های پسته بشمار می رود که قابلیت عرض به صورت گرامژ را برای این محصول پدید آورده است.
این بسته بندی با قیمت بالاتری به نسبت پسته کیلویی عرض می شوند و معمول هم از 50 گرم قابلیت عرضه دارند تا 1 کیلو که ماطبق با نیاز شرکت های بزرگ و پخش کننده قابلت انجام دارند.
بعضی از شرکت های تولید کننده پسته این قابلت را برای مشاریان خود به وجود آورده اند که مطابق با پسته درخواستی و طعم آن سفارش را از مشتریان خود دریافت و آن را با این دو نمونه از بسته بندی به فروش می رسانند.

بهترین نمونه پسته ای که برای بسته بندی انتخاب می شود:

  • پسته اکبری
  • پسته احمد اقایی
  • پسته کله قوچی

به ترتیب می باشند که این الویت ها بر اساس تجربه و نیاز ها بازار در طی طول زمان و درخواست مشتریان شکل گرفته است به خصوص برای بازار های بزرگی همچون بازار تهران که اصلی ترین بازار برای پسته بشمار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com