پسته داریس
خانه / پسته شور احمدآقایی / قیمت پسته شور احمدآقایی زعفرانی

قیمت پسته شور احمدآقایی زعفرانی

آیا می خواهید از قیمت پسته شور احمدآقایی زعفرانی اطلاع یابید؟ قیمت این پسته شور احمد آقایی زعفرانی به عوامل مختلفی وابسته است که بر قیمت این محصول اثر گذار هستند. خرید و فروش پسته احمد اقایی در مرکز خرید پسته انجام می پذیرد که برای راحتی خریدار پسته این مراکز فروش به راه اندازی سایت های آنلاین فروش پرداخته اند تا خریداران بتوانند به صورت غیرحضوری نیز به خرید انواع پسته بپردازند. مهمترین عامل مؤثر بر قیمت پسته شور احمد آقایی نرخ پسته خام است که با افزایش نرخ پسته خام دچار نوسانات قیمتی می گردد.

قیمت پسته شور احمدآقایی زعفرانی

قیمت پسته شور احمدآقایی رفسنجان

رفسنجان شهری است که سالانه حجم بالای از پسته از باغ ها آن برداشت می شود و پسته رفسنجان دارای بالاترین کیفیت ممکن است از این رو قیمت پسته رفسنجان بخصوص قیمت پسته شور احمدآقایی رفسنجان در بازار فروش رقم بالای می باشد و کیفیت بی نظیر این پسته موجب صادرات آن به کشورهای دیگر شده است.
به همین جهت می توان به طور مستقیم پسته احمد آقایی را از رفسنجان به قیمت مناسب خریداری نمود و چون رفسنجان بزرگترین محل کاشت و برداشت پسته می باشد، کارخانه های بسیاری در آن فعالیت می کنند که پسته های تولید شده در رفسنجان را به صورت های مختلف طعم دار می نمایند.
مهمترین پسته های تولید شده که در کارخانجات رفسنجان طعم دار می شوند به قرار زیر می باشد:

 • پسته اکبری
 • پسته کله قوچی
 • پسته احمدآقایی

قیمت پسته شور احمدآقایی رفسنجان با توجه به موارد زیر تعیین می گردد:

 • نرخ پسته خام
 • مواد استفاده شد برای طعم دار کردن پسته
 • دست مزد کارگران جهت انجام این کار
 • بسته بندی محصول
 •  نوع خرید
 • نوع فروش
 • نرخ ارز

لازم به ذکر است که طعم های رایج پسته شور احمدآقایی رفسنجان که بسیار پرطرفدار می باشد به قرار زیر هستند:

 1. پسته شور معمولی
 2. پسته شور زعفرانی
 3. پسته شور آبلیمویی
 4. پسته شور سبزیجاتی

برند های معروف تولید کننده پسته در کشور کدام اند؟

برند های معروف تولید کننده پسته در کشور کدام اند؟یکی از برندهای معروف تولید کننده پسته در ایران، برند مشهور پسته مهندس اسماعیلی می باشد که مرکز خرید و فروش انواع پسته معروف تولید شده در کرمان است.

این برند معروف خرید و فروش انواع پسته کرمان را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می دهد و سابقه طولانی در این زمینه دارد.
جهت خرید اینترنتی انواع پسته همچون خرید اینترنتی پسته اکبری با کیفیت درجه یک می توان به سایت این برند مراجعه نمود و همچنین از انواع قیمت مغز پسته و قیمت پسته شور احمدآقایی به صورت روزانه اطلاع کسب کرد.
یکی دیگر از برندهای مشهور تولید کننده پسته، برند گلستان می باشد که انواع پسته تولید شده در گلستان را به صورت مختلف بسته بندی کرده و به بازار عرضه می کند.
جهت خرید انواع پسته گلستان می توانید به مرکز عرضه کننده این پسته مراجعه کنید یا از سایت های فروش این برند مشهور استفاده کرده و از قیمت پسته گلستان در بسته بندی های مختلف و باکیفیت لازم آگاه شوید.
پسته قوطی گلستان یکی از معروف ترین محصولات صادراتی این برند می باشد که حجم بالای آن سالیانه به کشورهای زیادی صادر می شود.
از برندهای معروف دیگر می توان به برند شاهسوند، گلها، مزمز، زرلی،سوپراژ اشاره کرد که به عنوان برندهای معروف در کشور می باشند.

تولید پسته با آسان ترین شیوه های ممکن در کشور

تولید پسته با آسان ترین شیوه های ممکن در کشورتولید پسته با آسان ترین شیوه های ممکن در کشور انجام می شود که از جمله آنها استفاده از خاک مرغوب، استفاده از شیوه های نوین آبیاری باغات پسته و همچنین استفاده از نهال های بارده مرغوب معروف همچون احمدآقایی، فندقی ، اکبری ، کله قوچی می باشد.
برای تولید بیشتر پسته در کشور باید از کشاورزان حمایت شود و قیمت خرید پسته از کشاورز براساس نوسانات بازار که منجر به افزایش قیمت تجهیزات، دستمزد کارگران کشاورزی، افزایش قیمت نهال های مختلف همچون قیمت نهال پسته کله قوچی، بیمه کشاورزی و ماشین آلات محاسبه گردد.
همچنین اموزش خرید و فروش پسته به کشاورزان داده شود تا به هنگام خرید و فروش این محصول پرارزش دچار ضرر نگردند و انگیزه خود را در تولید انواع پسته از دست ندهند. توجه به کشاورزان تولید کننده پسته از مهمترین عواملی است که در تولید انواع پسته درجه یک و باکیفیت نقش بزرگی دارد و حاصل آن صادرات بالای پسته به کشورهای مختلف می باشد که موجب پیشرفت اقتصادی کشور خواهد شد.

پسته شور احمد آقایی از لحاظ قیمت چه تفاوتی با سایر پسته ها دارد؟

پسته شور احمد آقایی از لحاظ قیمت چه تفاوتی با سایر پسته ها دارد؟پسته احمد آقایی را به عنوان زیباترین پسته می شناسند و از لحاظ قیمتی پایین تر از پسته کله قوچی و گران تر از پسته فندقی است.
این پسته دارای ظاهری کشیده می باشد که از محصولات تولید شده در کرمان است و به همین دلیل در کارخانه های رفسنجان به آسانی طعم دار می شود.
می توان گفت تفاوت قیمت پسته شور احمدآقایی با سایر پسته ها به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نوع و درجه کیفیت پسته تولید شده
 • میزانخندان بودن و درصد بسته بودن دهان پسته شور احمد آقایی
 • نوع فرآوری و آماده سازی پسته شور احمدآقایی
 • انس پسته شور احمد آقایی
 • شکل ظاهری پسته شور احمدآقایی
 • نوع خرید و فروئش پسته شور احمدآقایی

معرفی پسته شور احمد آقایی

معرفی پسته شور احمد آقاییپسته شور احمد آقایی یکی از خشکبارهای معروف کشور می باشد و  همه آجیل فروشی ها در کنار فروش آجیل شیرین چاپار و فروش آجیل سویا و سایر آجیل های فروشی خود این محصول خوشمزه و مشتری پسند را نیز به فروش می رسانند.
قیمت پسته شور احمد آقایی با نوسانات بازار پسته دچار نوسان می گردد و ثابت نیست، پسته شور احمد آقایی با ظاهری زیبا چشم بسیاری از مشتریان را به خود جذب می کند و با داشتن املاح فراوان خود بسیار پرفروش است.

این پسته در استان کرمان و شهر رفسنجان و در شرایط آب و هوایی مناسبی تولید می گردد و دارای ظاهری کشیده می باشد و دهان آن نسبت به سایر پسته ها کمتر باز است و به صورت یک طرفه خندان می باشد.
مغز پسته احمد آقایی از جمله مغز پسته های می باشد که سرشار از اسیدهای چرب، آنتی اکسیدان و مواد مغذی و معدنی و فیبر بالای است.
پسته شور احمد آقایی بعد از برداشت فورا برای فرآوری و آماده سازی به کارخانه ها ارسال می گردد تا طعم و مزه خود را از دست ندهد و در آنجا توسط دستگاه های مجهز طعم دار شده و به صورت بسته بندی و فله به بازار عرضه می گردد.

تولید پسته شور احمد آقایی در رنگ ها و طعم های مختلف

تولید پسته شور احمد آقایی در رنگ ها و طعم های مختلفتولید پسته شور احمدآقایی در رنگ ها و طعم های مختلف توسط کارخانه ها انجام می شود تا پسته را خوش طعم تر نموده تا مطابق با میل و ذائقه افراد زیادی قرار گیرد. معمولا پوست مغز پسته سبز است که به هنگام رسیدن به قرمز روشن تغییر رنگ می دهد.
پسته شور احمد آقایی با داشتن طعم شور خود پای ثابت آجیل فروشی می باشد و یکی از ترکیبات ثابت آجیل ایرانی است. معمولا پسته شور احمد آقایی با مواد های گوناگون طعم دار می شوند که از جمل، آنها می توان به طعم آبلیمویی، زعفرانی و سبزیجات گوناگون اشاره کرد.
بازار صادرات پسته شور احمد آقایی با رنگ و طعم های مختلف بسیار پر رونق می باشد و دلیل این بازار گرم خرید و فروش پسته شور احمد آقایی این است که این پسته جزء پسته های لوکس خندان کشیده می باشد.

فروشندگان عمده پسته شور احمد آقایی در کشور

فروشندگان عمده پسته شور احمد آقایی در کشور فروشندگان عمده پسته شور احمدآقایی را به شیوه های گوناگون در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.
از راه های مختلفی که پسته شور احمدآقایی عرضه می شود به قرار زیر می باشد:

 • عرضه عمده پسته شور احمدآقایی به صورت حضوری و با مراجعه حضوری به کارخانجات شهرهای تولید کننده
 • عرضه پسته شور احمد آقایی به طور عمده با مراجعه حضوری به نمایندگی های عرضه این محصول در تمام نقاط کشور
 • عرضه عمده پسته شور احمد آقایی به صورت غیرحضوری  و مراجعه به سایت های فروش آنلاین نمایندگی های پخش و توزیع پسته شور احمدآقایی
 • عرضه پسته شور احمد آقایی به صورت غیرحضوری در فضاهای مجازی همچون وایبر، واتساپ، اینستاگرام,  و …

قیمت پسته شور احمدآقایی در خرید عمده دارای تخفیفاتی است که برای مشتریان محسوب می گردد و همچنین در خرید اینترنتی این محصول با توجه به این که واسطه ی بین تولید کننده و مصرف کننده وجود ندارد خرید پسته شور احمدآقایی بسیار باصرفه تر می باشد.

بازرگانی خرید و فروش ارزان پسته احمد آقایی

بازرگانی خرید و فروش ارزان پسته احمد آقاییپسته احمد آقایی توسط بازرگانی های مختلف با قیمت ارزان خرید و فروش می شود که دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • کاملاً با کیفیت و درجه یک
 • خوش طعم
 • دارای انواع مختلف
 • رنگ ماتیکی

این مراکز از بزرگترین مراکز خرید و فروش پسته در کشور می باشند که سفارش خرید اینترنتی عمده یا جزء پسته احمدآقایی را باکیفیت درجه یک برای مشتریان انجام می دهد.
خرید اینترنتی پسته احمدآقایی در این مراکز برای همه مشتریان داخلی و خارجی با آسان ترین شیوه های ممکن امکان پذیر است.
بازرگانی های خرید و فروش ارزان پسته احمدآقایی با مشاوره رایگان و پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان کار خرید اینترنتی انواع پسته احمدآقایی را آسان نموده اند و با قیمتی ارزان آن را در اختیار مشتریان قرار می دهند.
حتی قیمت پسته شور احمدآقایی در این مراکز به صورت ارزان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
بسیاری از مشتریان بازرگانی های خرید و فروش پسته احمدآقایی آجیل فروشی های تهران هستند که به عنوان مرکز عرضه آجیل ارزان در تهران آنها را می شناسند.

لیست کشورهای وارد کننده پسته احمد آقایی

لیست کشورهای وارد کننده پسته احمد آقاییپسته احمد آقایی با داشتن کیفیت درجه یک به کشورهای مختلفی صادر می شود که می توان گفت کشورهای زیادی خواهان این پسته خوش طعم شهر کرمان هستند و همه ساله حجم بالای از انواع پسته احمد آقایی را به کشور خود وارد می کنند که می توان لیست این کشورها را این گونه بیان کرد:

 • هند
 • امارات
 • آمریکا
 • کانادا
 • چین
 • قطر
 • روسیه
 • اروپا

صادرات پسته اعلا ایرانی به اقتصاد کشور کمک شایانی می کند که امروزه این پسته به دلیل خوشمزگی و خواص فراوانی که دارد مورد توجه بسیاری از کشورهای جهان قرار گرفته و آن ها را ترغیب به تهیه این محصول بیش از پیش کرده است.

چه افرادی بهتر است از پسته استفاده کنند؟

چه افرادی بهتر است از پسته استفاده کنند؟پسته با داشتن مواد معدنی و مغذی فراوان و همچنین آنتی اکسیدان های چرب و فیبر زیاد بسیار مقوی است و با داشتن قابلیت آهن سازی برای افرادی که دچار کم خونی هستند مفید است.
همچنین افرادی که می خواهند دارای ذهن فعالی باشند بهتر است از پسته استفاده نمایند.
این میوه برای کسانی که دارای ناراحتی های روحی و روانی هستند مفید است و در آرام کردن اعصاب آنها نقش مؤثری دارد و همچنین برای کسانی که دچار ناراحتی کبد می باشند مفید است.

تفاوت های پسته ها با یکدیگر در چیست؟

تفاوت های پسته ها با یکدیگر در چیست؟خرید محصولات خشکبار در ایران بسیار بالا است و پسته یکی از خشکبارهای پرمصرف در کشور ایران می باشد که چهار نمونه از پسته های تولید شده در ایران بسیار شناخته شده هستند که شامل موارد زیر می باشند:

 1. پسته احمد آقایی:
  این پسته بسیار درشت و خوش طعم است که اغلب در کرمان و شهرهای رفسنجان و دامغان به دلیل داشتن شرایط آب و هوایی مناسب رشد فراوانی دارد.
  این پسته با داشتن مواد معدنی و مغذی و اسیدهای چرب و ویتامین ها و همچنین مقدار زیاد فیبر و آنتی اکسیدان از بهترین پسته های جهان شناخته شده است.
 2. پسته فندقی:
  پسته فندقی یکی از مرغوب ترین پسته های است که در استان کرمان و در شهر زرند کرمان بالاترین تولید را دارد و در حدود 60 درصد کل پسته های کرمان را به خود اختصاص داده است.
  این پسته شکلی گرد دارد و از فندق درشت ترمی باشد و با داشتن طعم بخصوص و خوشمزه خود در آجیل ها بسیار پرکاربرد است و نسبت به سه مدل معروف دیگر کمی ریزتر است، همچنین حجم بسیاری از این پسته سالیانه به کشورهای دیگر صادر می گردد.
 3. پسته کله قوچی:
  پسته کله قوچی یکی دیگر از پسته های معروف تولیدی در کشور می باشد که دارای شکلی درشت و گرد است و یکی از درشت ترین پسته های ایرانی محسوب می شود.
 4. پسته اکبری: این پسته یکی از پسته های لوکس و درشت ایرانی می باشد که قیمت بالاتری نسبت به انواع مختلف پسته دارد و دارای قدی کشیده و حجمی درشت است، همچنین پسته اکبری درجه یک به طور گسترده ای به کشورهای اروپایی و آمریکایی و کشورهای همسایه صادر می شود.

گونه های دیگر پسته همچون پسته ممتاز، پسته بادامی زرند، پسته سفید نوق، پسته اوحدی، پسته خنجری دامغان، پسته شاه پسند دامغان، پسته قزوینی، پسته گلستان سالیانه در ایران با حجم گسترده ای تولید می گردد.
تفاوت عمده این گونه های پسته بایکدیگر در موارد زیر می باشد:

 • انس پسته
 • میزان دهن بست
 • درصد توچین
 • رنگ پوسته
 • نحوه خشک شدن پسته

از آنجایی که انس پسته یکی از عوامل مهم که منجر به تفاوت گونه های پسته می باشد به تعریف آن می پردازیم.
انس پسته چیست:

معیاری برای سنجش پسته می باشد که میزان درشتی و بزرگی پسته را مشخص می کند که از گذشته تا به امروز از آن استفاده می کنند.
نحوه استفاده از انس پسته با ترازو انجام می شود به صورتی که ابتدا یک وزنه 142 گرمی را در یک کفه ترازو می گذاترند و در کفه دیگر آن تعداد پسته خندان یا تعداد پسته بسته می ریزند تا کفه های ترازو متعادل شوند و بعد آن ها را به دسته های پنج تایی تقسیم می کنند که به اصطلاح انس پسته خندان یا پسته دهان بسته این گونه مشخص می گردد.

فروش مغز پسته احمد آقایی در کشور

فروش مغز پسته احمد آقایی در کشورفروش مغز پسته احمد آقایی به صورت های مختلف در بسته بندی های گوناگون و از برندهای متفاوت در سراسر کشور عرضه شده و به فروش می رسد.
مغز پسته احمد آقایی از آجیل های پرطرفدار است که در همه آجیل فروشی ها یافت شده و مصرف بالای دارد.
این محصول منحصر به فرد با تنوع بالا در همه فروشگاه ها و نمایندگی ها پخش پسته به صورت حضوری عرضه می گردد.
شیوه های غیرحضوری هم برای فروش انواع مغز پسته از طریق سایت های آنلاین از طریق این نمایندگی ها ایجاد شده تا مشتریان به راحتی انواع مغز پسته احمدآقایی را از همه نقاط کشور تهیه کنند.

بزرگ ترین بازار خرید و فروش پسته احمد آقایی در تهران

بزرگ ترین بازار خرید و فروش پسته احمد آقایی در تهرانبا توجه به این که پسته احمد آقایی از خشکبار های پرمصرف و معروف می باشد فروش بالای در بازارهای بزرگ خرید و فروش پسته در تهران دارد.
از این رو حجم بالای از پسته احمدآقایی تولید شده در رفسنجان در بزرگ ترین بازار خرید و فروش پسته در تهران عرضه می گردد و مشتریان داخلی و خارجی زیادی  که مصرف کنندگان عمده پسته احمد آقایی می باشند که به این بازار مراجعه می کنند.
بزرگ ترین بازار تهران با راه اندازی سایت های فروش آنلاین خود، خرید و فروش پسته احمد آقایی را آسان نموده اند تا مشتریان از همه نقاط دنیا به راحتی این محصول باکیفیت را خریداری نمایند.
قیمت پسته شور احمدآقایی و انواع پسته احمد آقایی ارگانیک، بو داده و طعم دار شده در این سایت های فروش به صورت روزانه ارائه می گردد.

 • تبلیغات:
 1. سنت آشپزی نقش مهمی حبوبات در حاکمیت غذای سیاه
 2. نحوه تهیه مواد اولیه پلاستیک و نحوه بسته بندی
 3. لوبیا در حبوبات از ارزش غذایی بالایی برخوردار است
 4. محتوای مغذی غنی خرما برای سلامتی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com