پسته داریس
خانه / پسته احمد آقایی درجه یک / پسته احمد آقایی درجه یک با مشخصات صادراتی

پسته احمد آقایی درجه یک با مشخصات صادراتی

پسته احمد آقایی درجه یک صادراتی با مشخصات انسی 22 تا 32 دانه و همچنین با کشیدگی مناسب، جهت فروش به دیگر کشور آماده می گردد.

پسته احمد آقایی معمولا وقتی از درخت چیده می شود، بازه انسی بین 22 تا 32 دارد، البته گاهی مشاهده شده که انس پسته احمد آقایی درجه یک نیز تا 20 دانه و حتی زیر آن هم رسیده، که آن مرغوبترین نوع احمد آقایی نام گرفته و هرچه پسته کشیده تر و سفید تر هم باشد، رقم احمد آقایی فروش بیشتری هم به خود اختصاص می دهد و این پسته با این مشخصات هم به آن آجیلی می گویند و هم صادراتی.

کشور هند بسیار به دنبال تهیه پسته احمد آقایی درجه یک با مشخصات صادراتی ذکر شده است و حتی با قیمت های بسیار از حد نرمال نیز این پسته را تهیه می کند.

در تمامی نقاط پسته خیز کشور، پسته احمد آقایی در حال حاضر همچون دیگر ارقام پسته در حال برداشت است، اما محدود مناطقی همچون منطقه نوق رفسنجان پسته احمد آقایی درجه یک و با کیفیت، می توان برداشت نمود و تا حدودی هم پسته احمد آقایی نوق برند این رقم پسته در دنیا شده است.

 

پسته احمد آقایی درجه یک نوق

پسته احمد آقایی درجه یک اولین مشخصه ای که دارد، رنگ سفید و استخوانی پوسته آن است و بعد از آن آیتم ماتیکی مغز بسیار به چشم می آید و همین دو مشخصه باعث شده که خیل عظیمی از متقاضیان پسته به دنبال خرید عمده پسته احمد آقایی رفسنجان باشند.

در میان فروش انواع پسته در شهر رفسنجان 5 نوع بیشترین میزان را دارند، که شامل پسته کله قوچی، پسته اکبری، پسته فندقی، پسته بادامی و پسته احمد آقایی می باشد و همچنین انواع مغز پسته تولیدی از این 5 رقم هم در کنار پسته خندان آنها فروش قابل توجهی را به خود اختصاص داده اند.

پسته احمد آقایی درجه یک نوق

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پسته احمد آقایی صادراتی

فروش عمده پسته احمد آقایی صادراتی

فروش عمده پسته مخصوصا رقم احمد آقایی صادراتی می تواند به مقوله نرخ آن کمک …