پسته داریس
خانه / پسته احمد آقایی نوق / خرید پسته احمد آقایی نوق

خرید پسته احمد آقایی نوق

پسته احمد آقایی نوق شهر رفسنجان از نظر ظاهر و مرغوب بودن، زبان زد است و برای خرید مستقیم این نمونه بهترین روش این است که با شرکت های بازرگانی فعال در همان منطقه مراجعه کرد.

پسته احمد آقایی نوق که منطقه در شهرستان رفسنجان است، از پوسته سفید و مغز ماتیکی بهره می برد به طوریکه از نظر زیبایی در کنار رقم ممتاز زرندی، حرف اول را در این خشکبار می زنند.

مغز این پسته نیز در کتار خود آن بازار بسیار خوبی دارد و حتی آن را برای صادرات نیز مورد استفاده قرار می دهند، البته به دلیل قیمت خرید بالایی که دارد به محدود کشور های که درآمد سالانه آنها بالاست، ارسال می شود.

بهترین انس پسته احمد آقایی برای خرید 22 است و حتی گاهی نمونه های هم دیده شده که انس آنها به زیر عدد 22 نیز می رسد. انس پسته یک شاخصه است که بیانگر سایز آن می باشد و هرچه عدد پایین تری نشان دهد این محصول درشت تر است.

 

صادرات پسته احمد آقایی نوق

صادرات پسته احمد آقایی منطقه نوق رفسنجان نیز رونق دار است و عمده آنهم به کشور هند و همچنین نمونه های با کیفیت پایین تر آن به کشور روسیه  و ترکیه صورت می گیرد.

کشور هند به دنبال نمونه پسته ای است که بدون لک و سفید باشد و به همین علت، آنها از مشتریان دائم پسته احمد آقایی نوق هستند زیرا رقم برداشتی این منطقه همان طور که ذکر شد برون کوچک ترین لک می باشد و بسیار سفید نیز است.

بهترین روش خرید مستقیم و حتی آنلاین و اینترنتی این رقم این است که، آن را از شرمت های فعال و همچنین کشاورزان همان منطقه تهیه نمود که کاملا به این محصول آشنا هستند و بهتر و راحت نیز می توانند مشاوره خرید را به مشتریان عرضه کنند.

  • تبلیغات:
  1. سنت آشپزی نقش مهمی حبوبات در حاکمیت غذای سیاه
  2. نحوه تهیه مواد اولیه پلاستیک و نحوه بسته بندی
  3. لوبیا در حبوبات از ارزش غذایی بالایی برخوردار است
  4. محتوای مغذی غنی خرما برای سلامتی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم پسته احمد آقایی نوق از کشاورز

خرید پسته احمد آقایی نوق مستقیم از کشاورز

خرید پسته احمد آقایی منطقه نوق رفسنجان در ماه مهر آغاز می شود و به …